Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

2021 giyim trendleri birçok sıra dışı parçaya ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda pek tercih etmediğiniz parçalara geri dönüş yapmaya hazır olun. Bu yıl dev zincirler, oversized paltolar ve latekslerin yılı olacak. Yeni yılın modasında hangi parçalar yer alıyor? 2021’de yeni parçalar hangileri olacak?

2021 Yılının Öne Çıkacak Parçaları

Bu yılın öne çıkan parçaları son derece özgün kombinler yapmayı kolaylaştırıyor. Yeni yılın trendlerinde şu parçalar yer alacak:

  • Deri kıyafetler
  • Sade kadifeler
  • Pelerin elbiseler
  • Omuzlarda dekolte yer alan kıyafetler
  • Lateksler
  • Oversized platolar
  • Dev Zincirler

Şık tulumlar: Tulum giyiminde aksesuar seçimi

Deri Tercihleri

Deri kıyafetler, yıllara meydan okuyan parçalar olmaya devam ediyorlar. Bu yılın özellikle de bahar aylarında fazlasıyla deriden imal edilmiş parçalar görülebilir. Ayrıca deri, çok daha dikkat çekicidir. İddialı kombinler oluşturmak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği deriler, farklı renk tonu uygulamalarıyla ve zarif çantalarla birlikte oldukça göz alıcı olmaya aday.

2021 Yılının Öne Çıkacak Parçaları

2021 Yılının Öne Çıkacak Parçaları

Sade Kadifeler

Sıcak dokusu ve rahat yapısıyla bilinen kadifeler, bu yıl da öne çıkan parçalar arasında yerlerini alıyor. Spor ve klasik kombinlerin rahatlıkla oluşturulabildiği kadifeler ile bluzlar, ceketler, elbiseler kombin edilebiliyor. Ayrıca, ince aksesuarlar ile kadifenin zarif yapısını öne çıkarmak da mümkün.

Pelerin Elbiseler

Abiye türü kıyafetlerde 2021 giyim trendleri daha uzun parçalara ev sahipliği yapacak. Pelerin detayının yer aldığı bu parçalar şık davetlere katılmaya son derece müsaitler. Farklı ve iddialı bir seçim yapmak isteyenler rahatlıkla bu tür parçaları tercih edebilirler.

Omuzlarda Dekolte Detayı

Yeni yılda hem kış hem de yaz aylarında omuz dekoltesi göze çarpacak. Gece kıyafetlerinden, özel davetlere ve gündüz kıyafetlerine dek 2021 giyim trendlerinde omuz dekoltesi mutlaka yer alıyor. İster minimal, isterseniz de cesur omuz dekolteleri ile oldukça şık sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lateks Parçalar

Adeta bir yıldız gibi parlamak isteyenlere bu yıl lateks parçalar eşlik edecek. Vücut hatlarını vurgulayan ve davetlerde şıklığınız ile öne çıkmak için tercih edebileceğiniz seksi lateksler içerisinde oldukça rahat taytlar bulunuyor. Üstelik bu taytları hemen her şey ile kombinlemek mümkün.

Takılar: Elbisenizin gücünü yansıtan takı seçimleri

Oversized Paltolar

Giydiğinizde, bir beden büyük bir görüntü yaratan paltolar, 2021 giyim trendleri içerisinde kış aylarının hakimi olacak. Oldukça rahat olmalarının yanı sıra kış aylarının soğuğundan sizi koruyacaklar.

Dev Zincirler

Kıyafetler kadar, aksesuarlar da önemlidir. Yeni yılın giyim trendleri arasında iddialı dev zincir aksesuarlar da yer alıyor. Zincir detaylı bileklik ve kolyelerinizi elbiseleriniz ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir