Moda

2021 Kış Modası – Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

2021 kış modası oldukça hoş parçaların öne çıktığı trendlere ev sahipliği yapıyor. Rahatlığın ve şıklığın ön planda olduğu bu yılın kış modasında hangi parçalar ön planda? Kış aylarında hangi kıyafetleri tercih etmek daha mantıklı? Bu sorulara ilişkin cevaplar ve öneriler açıklanmıştır.

2021 Kış Modasının Öne Çıkanları

  • Pop renkli parlak takımlar.
  • PU deri montlar
  • Tüm parçalarda doğal tonlar
  • Geniş paça pantolonlar
  • Mavi ve doğal tonlar
  • Uzun sarı kabanlar
  • Krem renkli sade çizmeler
  • Kaplan baskılar

Güneş gözlükleri: Yeni yılda iddialı gözlükler

Pop Renk Parlak Takımlar

Parlak renkler, sadece kış aylarında değil yılın bütününde kullanılması gereken tonlar arasında. Gireceğiniz ortamlarda fark yaratmanızı sağlayacakları gibi 2021 kış modası içerisinde gardırobunuza dahil edeceğiniz parlak tonlar, dolabınızı yükseltecek. Kırmızı ve mavi tonları, parlak görüntüler ortaya koyuyor. Cilt tonunuza uygun bir renkle oldukça hoş sonuçlar almanız mümkün. Debriyaj çantası ve topuklular ile rahatça kombin edebilirsiniz.

2021 Kış Modasının Öne Çıkanları

2021 Kış Modasının Öne Çıkanları

PU Deri Mont

PU ceketler, özellikle de kahverengi tonlarıyla soğuk kış ayları havasında sizi konforlu tutabilecekleri gibi aynı zamanda kış ayları için şık bir giyim tercihi olacak. Geçtiğimiz yıllarda da kombinleri zenginleştiren PU deri montlar, hemen her kombin ile birlikte kullanıma oldukça müsait. Kıyafetlerinize göz alıcı detaylar eklemek için oldukça uygunlar.

Doğal Tonların Yer Aldığı Parçalar

2021 kış modası geçtiğimiz birkaç yılın öne çıkan tonlarını da barındırıyor. Doğal tonlar, her yılın giyim trendleri arasında yer almaya adaylar. Ayrıca, nötr renkli bu tür giysilerin, diğer parçalarla bir arada kullanımı da oldukça rahattır. Deri etek veye balıkçı yakalı bir takım ile dilediğiniz gibi kullanabilir ve konforlu olmayı da ihmal etmeyebilirsiniz. Bu tür tonların tercih edildiği kombinlerde, zincir çantalar da öneriliyor.

Geniş Paça Pantolonlar

Yeni giyim trendlerini, klasik anlayışlarla bir araya getirmek her zaman göz alıcı sonuçlara ulaşmayı kolaylaştırır. Düz paçalı bir pantolona sahipseniz, paçaları çizmelerinizin içine sıkıştırarak oldukça hoş bir hava yakalayabilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinize ‘punk’ bir hava katmanız da mümkün.

Spor ayakkabılar: Yeni yılda şık spor ayakkabı önerileri

Mavi Tonlara Dikkat

2021 kış modasının öne çıkan kombinasyonlarına bakıldığında, mavi tonların fazlasıyla yer aldığı görülüyor. Kahverengi bir takım ile şık bir mavi çantayı tercih edebilirsiniz. Sıcak tonları bir arada kullanmak oldukça hoş sonuçlar almanızı kolaylaştıracak. Mavi büküme sahip, doğal tonlar da yine tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor. Bu yılın renk kombinasyonları son derece çeşitli alternatiflere sahip.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir