Live ModaModa

Asi Tavrıyla Dua Lipa Stili

1995 yılında Londra’da dünyaya gelen Dua Lipa, son yıllarda tarzı ve sesiyle dikkat çeken ve beğenilen kadınlar arasında yer alıyor. Hem giyimiyle hem tavırlarıyla oldukça asi bir görünüm çizen Dua Lipa, son günlerde giydiği maskülen ağırlıklı kıyafetlerle de dikkatleri üzerine çekmekte.

Konserlerde Bambaşka Bir Stil

Konserlerini izleyen hayranları sahne şovlarının yanı sıra giydiği kıyafetlere de büyük hayranlık besliyor. Genellikle konserlerinde sportif bir stil çizen Dua Lipa, yüksel bel parçalarla dikkatleri üzerine topluyor. Yüksek bel pantolon tercih ettiği zaman bunları büstiyer ile kombinleyerek farklı bir hava oluşturuyor. Sahnede eşofman ve deri kıyafetleri de kullanmayı seven güzel şarkıcı kombinlerine pembe rengi eklemektense asla vazgeçmiyor. Konserde maskülen bir hava çizmek istediği zaman genellikle mini kıyafetler tercih eden Dua Lipa, maskülen havasını eğlenceli renklerle farklı bir stile çeviriyor.

Sokak Modasını Dua Lipa ile Takip Etmek

Sokak modası son yıllarda kadınların en çok takip ettiği stilleri barındıran bir moda tarzı. Sokak stili ile de dikkatleri üzerine çeken Dua Lipa, farklı parçaları birbiri ile kombinleyerek oldukça karışık bir tarz sunuyor. Sokakta tercih ettiği kıyafetler güzel sanatçının iç dünyasının dışa vuruşu gibi.

Dikkat çeken parçalar kullanmayı seven Dua Lipa, sokakta genellikle kot parçalar kullanmayı seviyor. Dikkatleri üzerinde toplayacak kıyafetleri bir manken edası ile taşıyan Dua Lipa, mini şortları renkli çantalar ile birlikte kullanmayı tercih ediyor. Giydiği farklı renkli spor ayakkabıları da kombinini zenginleştiren unsurlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Özel Günlerde Asi Tavırlardan Uzak Maskülen Tavırlar

Konserlerinde spor kıyafetler tercih eden Dua Lipa, özel günlerde maskülen kıyafetler giymeyi tercih ediyor. Moda uzmanları tarafından özel günlerde giydiği kıyafetlerin pek de beğenildiği söylenemez. Asi havasından uzak kalmak zorunda olduğu bu özel günlerde tam olarak nasıl giyineceğine karar veremeyen Dua Lipa, farklı tarzları bir araya getiriyor ve genellikle desenli kıyafetler tercih ediyor.

Üzerinde bulunan kıyafetleri oldukça şık aksesuarlar ile kombinleyen güzel şarkıcı, kullandığı farklı bileklikler ile zenginleştirmeyi seviyor. Giydiği kıyafetleri vücut ölçülerine tam olacak şekilde kullanmayı seven Dua Lipa, taşıyabileceği kıyafetleri tercih etme konusunda oldukça başarılı. Kısa saçlarını da giydiği kıyafetlerle birlikte oldukça güzel gösterecek şekilde kullanıyor. Ödül törenlerine katılırken tercih ettiği leopar desenli elbise ile oldukça konuşulan Dua Lipa, aksesuar tercihinde de oldukça başarılı. Tek renk elbiseleri oldukça güzel taşıyan Dua Lipa’nın ilerleyen zamanlarda neler giyeceği merak konusu.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir