Live ModaModa

Belinizi İnce Göstermek İçin Etek Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarında giydiğiniz elbiselerle, belinizi olduğundan saha ince gösterebilirsiniz. Bir kıyafeti yada parçayı olduğundan daha şık ve havalı gösteren üzerinde doğru şekilde taşımaktır. Bunu yapmanın birkaç noktası var. Bunlardan bir tanesi beli ince göstermektir. Bunu yapabilmek için; 

  • Daima yüksek belli kıyafetleri tercih edin. Böylelikle vücudunuzun üst bölümüne vurgu yaparak, dikkatleri bel bölgenize çekersiniz.
  • Yine bel bölgesinde dikkati çekmek için kemerler kullanabilirsiniz. 
  • Belde oturan, çan model parçaları tercih etmeniz sayesinde de bel oyuntusunu öne çıkarmış olursunuz.

Öncelikle beli ince göstermek için, A kesim parçalara önem vermeniz gerekir. Bele tam oturan bu modeller ile belinize vurgu yaparak ince bir bel görüntüsü sağlamış olursunuz. 

Geometrik Desenli Elbiseler

Bol olmayan geometrik desenli elbiseler, belinizin oyuntusunu belli ederek ince bir görünüm kazanmanızda etkili oluyor. Özellikle yaz mevsiminde geometrik desenli elbise çeşitleri oldukça fazla. Tarzınıza uygun geometrik desenli elbiselerden edinerek hem şık hem de ince belli görünebilirsiniz. 

Kemerli Elbiseler

Düz renk elbiselerinize hem bir hareket katmak hem de tüm dikkat ve ilgiyi bel kısmınıza toplamak için,  kemer aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Kemerli elbiseler sayesinde rahatlıkla belinizi ince gösterebilmeniz mümkün.

Çan Model Yüksek Bel Elbiseler

Belinizi ince göstermek için en ideal modeller yüksek belli parçalar ve çan modellerdir. Her iki stilin de bir arada bulunduğu bir elbise modeli ile belinizi ön plana çıkarmayı başarabilir ve ince bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Kruvaze Elbiseler

Kruvaze elbiseler, ön parçaları birbirleri üzerine geçirilerek hazırlanan modellerdir. Sadece elbise olarak değil ceket modeli olarak kullanabilirsiniz.  Böylelikle belinizi ince göstermek konusunda iddialı parçalar edinmiş olabilirsiniz.

V Yaka Elbiseler

V yaka elbiselerin beli ince göstermesindeki en büyük özelliği, göğüs dekoltesinden itibaren bele doğru inen ince bir çizgiye sahip olması ve kum saati görüntüsü ile vücuda tam oturmasıdır.

Tüm bu elbise modellerinden edinerek belinizi olduğundan daha ince göstermeyi başarabilirsiniz. Birbirinden güzel bu elbise modelleri ile yaz mevsiminin hareketli ruhunu üzerinizde taşırken, belinizi ince göstermenin keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Önerilen Yazılar
Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Moda

Tulum Giyiminde Aksesuar ve Ayakkabı Seçimi

Live ModaModa

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Live ModaModa

Elbiseyle Kullanılacak Takı Seçimleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir