Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Beslenme ve Diyetisyenlik Uzmanından Sağlıklı Yaşam Fikirleri

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü lisans düzeyinde başarıyla bitirdikten sonra sosyal medyadaki @taylankumelii adlı Instagram hesabından paylaşımına yer veren instagram diyet fenomeni sağlıklı yaşama ilişkin fikirler sunmaya devam etmekte.

Uzun yıllar boyunca sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak takipçilerine sağlıklı yaşamın sırlarını ulaştırmaya devam eden Taylan Kümeli hem doğal besin kaynaklarıyla hem de sevdiğimiz besinleri tüketerek ideal kilomuza nasıl ulaşacağımıza ilişkin bilgileri sunmaktadır.

Sağlıklı Beslenmeyle İlgili Kitapları Yayımlanıyor

Taylan Kümeli akademik donanımıyla sağlıklı yaşama ilişkin olarak birbirinden öne çıkan paylaşıma yer vermektedir. Sağlıklı yaşamın olmazsa olmaz niteliklerini bir arada tutarak instagram diyet fenomeni olarak aralıksız çalışmasını sürdürmektedir.

Şimdiye kadar toplamda 5 kitabının yayımlandığını belirterek ideal kiloya ulaşmak isteyen kişiler için ilerleyen günlerde yeni sağlık kitaplarını da yayımlayacağını duyuruyor.

Instagram Hesabını Düzenli Aralıklarda Güncelliyor

Taylan Kümeli @taylankumelii adıyla sosyal medya hesabında yer alan paylaşımını sürekli güncel tutuyor. Paylaşımlarına sürekli yer vererek beslenme ve diyetisyen uzmanı olarak önde gelen paylaşımları bir arada tutmaktadır.

Kişisel Instagram adresinden yaptığı paylaşımlarıyla her yerden aralıksız olarak paylaşımına yön vererek kaliteli içeriklerini bir arada tutmakta ve canlı yayına katılım sağlayarak buradan da paylaşımına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Instagram hesabını her an düzenli olarak güncelleyerek yeni gelişmeler hakkında detaylı içerikleri takipçileriyle buluşturmayı sürdürerek sağlıklı yaşamın sırlarına ilişkin paylaşımı ortaya koyuyor.

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir