Live ModaModa

Bir Erkeği Şık Gösterecek Erkek Aksesuarları

İster her gün kullanılsın, ister yılda birkaç kez ihtiyaç duyulsun, bir erkeğin gardırobunda bulunması gereken demirbaş erkek aksesuarları vardır. Kol düğmesinden kol saatine, kravat iğnesinden cep mendiline olmazsa olmaz erkek aksesuarları vardır. 

Beyaz Cep Mendili

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de aksesuarlar oldukça önemlidir. Ancak önemli olmasının dışında aksesuardan öte her erkeğin gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir parça varsa o da şık ve kaliteli bir takım elbisedir. Hemen hemen her renkteki takım elbiseyi kusursuz şekilde tamamlayan bir aksesuar varsa o da kesinlikle beyaz cep mendilidir. Takım elbise giydiğinizde beyaz cep mendili kullanarak kombininizi tamamlayabilir, oldukça şık görünebilirsiniz. 

Gümüş Kravat İğnesi

Gümüş kravat iğnesi bir erkek aksesuarı olarak yılda en fazla bir iki kere, çok resmi ortamlarda kullanılan parça olarak yer alıyor olabilir. Fakat bu yine de gümüş kravat iğnesinin en sade takım elbiseyi bile en şekilde tamamladığı gerçeğini değiştirmiyor. Sade ve düz renk bir takım elbiseye sahipseniz gümüş kravat iğnesi kullanarak hareket katabilirsiniz.

Siyah- Lacivert Kravat

Kravat koleksiyonunuz çok renkli olabilir. Hatta işvereniniz pek sorun yapmıyorsa Bugs Bunny’li kravat da takıyor olabilirsiniz. Bunlar kimseyi ilgilendirmez ancak o kravatın yanına mutlaka bir adet düz, bir adet lacivert kravat yerleştirin ki daha resmi ortamlara gideceğiniz zaman daima yedekte bu kravatlarınız bulunsun.

Güneş Gözlüğü

Konuya bahis olan erkek aksesuarları olunca güneş gözlüğünü es geçmek olmazdı. Küpesi, kolyesi, tokası, bileziği derken kadın modasındaki aksesuar çeşitleri zaman geçtikçe artıyor. Erkeklere özel güneş gözlüğü modelleri ise bir mücevher bedeline değer olabiliyor. Ancak bir tane de olsa güneş gözlüğü edinmek sizi hem güneş ışığından koruyacak hem de olduğunuzdan daja tarz görünmenizi sağlayacaktır. 

Köseli Ayakkabı

Takım elbisenin altına spor ayakkabı giymek cesurca olsa da daha havalı bir tarz yakalamanızı sağlayabilir. Ancak bu tarzı kaldırmayacak daha resmi ortamlara giderken köseli ayakkabı giymek doğru tercih olacaktır. Bundan dolayı ayakkabılığınızda bir çift siyah köseli ayakkabı bulundurmayı ihmal etmeyin. 

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir