Güzellik ve BakımModa

Bir Parça Üç Kombin ‘Başrolde Triko’

Günlük yaşantımızda,okula giderken ve işe giderken herkes ne giysem diye düşünür. Güzel görünmek ve beğenilmek özellikle kadınların en büyük arzusudur. Bazı parçalar vardır ki onlardan asla vazgeçemeyiz. Gardırobumuzda onlar için mutlaka yer vardır ve her zaman kurtarıcı parçalar olurlar. Triko kazaklarda bu örneklerden biridir. Ne ile kombin yaparsanız yapın uyum sağlar ve şık bir görünüme kavuşursunuz. Kış aylarının yaklaşması ile beraber triko sıcaklığını ve yumuşaklığını hemen ararız. Triko parçalarınızı çeşitli kombinler yaparken kullanmanız mümkündür. Özellikle elbiselerin üzerine giyeceğiniz salaş bir triko ile farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Triko Kombin Önerileri

Genelde hepimiz kurtarıcı, uğraştırmayan bir kombin yapmayı tercih ederiz. Bu sayede zamandan tasarruf sağlamış oluruz. Gardıroplarda bulunan joker parçalarımızı ister etek ister pantolonlarla kısa sürede değişik şekillerde kombin yapabilmemiz mümkündür. Özellikle kış aylarında triko kazaklar bu konuda vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır. Hem sıcaklığını hissetmek hemde şık bir görünüme kavuşmak isteyen herkesin ilk tercihi güzel birkaç triko kazağı gardırobunda bulundurmak olmalıdır.

Rahat ve şık bir görünüm sağlamak adına bir mom jeanle üzerine salaş yada dar kalıplı bir triko tercih edebilirsiniz. Özellikle renkli triko seçimi daha canlı görünmeni sağlayacaktır. Altına giyeceğin bir sneakers spor ama bir o kadarda şık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Rahat görüntünüzün altında yatan şıklık sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Yine aynı triko sayesinde bu sefer dar kalıp bir pantolon seçimi ile yeterince feminen bir görüntü yakalamanız mümkündür. Çekici bir duruş sergilemek isterseniz daha yüksek belli bir pantolon sayesinde bunu başarabilirsiniz. Seçtiğiniz takılar sayesinde kullandığınız trikoya bir hava katmış olursunuz. Son olarak üstünüze alacağınız bir kürk ceket ve giyeceğiniz botlar sayesinde triko kombinini taçlandırmış olursunuz. Tüm dikkatlerin üstünüzde olması sizinde hoşunuza gidecektir.

Sokak modasının son zamanlarda en popüler giyim tarzlarından biride etek,triko ve bot üçlemesidir. Mom jean sayesinde spor ve rahat bir görünüme kavuştunuz. Dar kesim sizi tamamlayan bir pantolon sayesinde feminen bir imaj sergilediniz . Şimdi aynı triko sayesinde şık ama bir o kadar gizemli bir görünüme kavuşmanız mümkündür. Kullanacağınız trikoya uygun bir diz altı bir etek en iyi tercih olacaktır. İnce bir kemer kullanarak bel hattınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Altına tercih edeceğiniz botlar sayesinde şık ve gizemli bir görünüme sahip olacaksınız. Özellikle bu tonlamayı yaparken sonbahar renklerini tercih edebilirsiniz.

 

Önerilen Yazılar
Güzellik ve Bakım

Dünyaca Ünlü Modellerin Cilt Bakım Sırları

Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Güzellik ve Bakım

2021 Makyaj Trendleri - Yeni Yılın Öne Çıkan Makyaj Trendleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir