Moda

Birbirinden Güzel Çizme Kombinleri

Kış aylarının vazgeçilmez kombinleri arasında elbette kinçizme kombinleri bulunuyor. Eteklerden kot pantolonlara, kışlık elbiselerden trend şortlara birbirinden farklı parçayı kullanarak kombinleyebileceğiniz çizme modelleri, dolabınızdaki çok yönlü parça olmak üzere sizleri bekliyor. 

Uzun Çizme Kombinleri

Çizme denilince akla ilk önce klasik, uzun, dizaltı çizmeler geliyor.  Özellikle kış aylarında yağışların zarar vermemesi açısından kışlık çizme kombinlerinde çoğunlukla deri çizmeler tercih ediliyor.  Deri çizmeleri pantolon, etek yada elbise ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Pantolon Çizme Kombinleri

Çizme kombinleri denilince akla gelen bir diğer kombin ise kot pantolon çizme kombini oluyor. Kış aylarının en rahat ve çaba gerektirmeyen parçalarından olan bu kombin, salaş ve bol bir kazakla bir araya gelince adeta klasik kış modasının simgesi haline geliyor. 

Elbise Çizme Kombinleri

Her ne kadar birçoğumuz soğuk havalarda elbise giymekten geri duruyor olsak da doğru parçalar ile bir araya getirildiğinde elbise ve çizmeler harika birer seçenek oluyor. Önemli olan elbisenizi kışa uygun şekilde uyarlamak ve elbette altınıza sizi soğuk havadan koruyacak kaliteli, kalın bir külotlu çorap giymek.

Yağmurluk Çizme Kombinleri

Çizme, soğuk havalardan ve aynı zamanda yağmurlu, rüzgarlı, sulu havalardan koruduğu için böyle zamanlarda sıkça tercih ediliyor. Düz, siyah bir tayt , spor bir sweatshirt ve güzel bir bere ile oluşturacağınız kombininiz ile güzel bir tarz yakalayabilirsiniz. 

Kovboy Çizme Kombinleri

Kovboy çizme modellerinin 2000’li yılların başında kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Doğru parçalar ile bir araya getirildiğinde kovboy çizmelerin hala modada yer aldığını görebilirsiniz. Özellikle kot ceket, kot pantolon yada kot gömlek ile birlikte kullanıldığında kovboy çizme kombinleri soğuk havalar için oldukça ideal.

Dizüstü Çizme Kombinleri

Dizüstü çizme kombinleri  riskli çizme kombinleri arasında yer alıyor. Yanlış parçalar ile kullanıldığında şık görünmek yerine kötü bir görüntü oluşmasına sebep olabiliyor. Özellikle etek çizme kombinleri yapılırken bu çizme modellerini kullanmak oldukça elverişli hale getiriyor. Süet çizmeler daha konforlu bir kullanım vaat ederken uzun deri çizmeler daha asi bir görüntü oluşturmanıza imkan tanıyor. 

 

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir