Moda

Doya Doya Moda

Ekranların en sevilen moda programı olan Doya Doya Moda, moda trendlerini takip eden kadınların severek izlediği ve jüri kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı bir TV8 programıdır. Program hem yarışmacılarına hem de izleyicilerine moda konusunda oldukça önemli içerikler sunmasıyla popüler olmuş bir programdır. Başvuru sayfası üzerinden yarışmaya katılarak, tarzınızı tüm Türkiye’ye gösterebilir ve aynı zamanda haftanın birincisi olarak çeşitli ödüllere hak kazanabilirsiniz. Giyim tarzlarının yarıştığı bu programda, hem eğlenip hem de kazanma şansınız bulunmaktadır. Moda anlayışınıza güvenenlerdenseniz programa başvuru yapabilirsiniz.

Doya Doya Moda

Doya Doya Moda

Türkiye’nin En Çok Sevilen Moda Programı: Doya Doya Moda

Doya Doya Moda, eski yıllarda televizyonlarda yayınlanan moda programlarına kıyasla oldukça yenilikçi bir formatıyla öne çıkmayı başarmıştır. Birbirinden renkli ve bir o kadar da ünlü jürisiyle ekranlara canlılık katıyor olmasının yanı sıra modayı takip etmekten hoşlanan kadınlara oldukça faydalı bilgiler edinme fırsatı da sunmaktadır.

Modelistler: Modelistlerin modeller üzerindeki etkileri

Ülkenin En Renkli Jüri Üyeleri

  • Uğurkan Erez
  • Seray Sever
  • Kemal Doğulu
  • Gülşah Saraçoğlu

Türkiye’nin tanınmış isimlerinin jüri koltuklarında bulunduğu programda, bu isimler ile aynı havayı solumak istiyorsanız, başvuru yapabilirsiniz. Yapımcı stüdyo tarafından sağlanan başvuru şartlarını yerine getiriyor olmanız durumunda, başvurunuz kabul edilmekte ve yapılacak olan elemelerden sonra programdaki yerinizi alma şansınız bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise programda sadece on sekiz yaş ve üzeri katılımcılar yarışabilmektedir.

Stilistler: Stilistlerin modelleri üzerindeki etkileri

Uğurkan Erez

Programın simgeleşmiş yüzlerinden bir tanesi olan Uğurkan Erez, 1988 yılından bu yana mankenlik ve koreograf ajansına sahiptir. Daha önceleri ‘Bugün Ne Giysem’ ve ‘Huysuzla Dans Eder Misin?’ gibi bilindik programlarda yer alan Erez, bu programın da en sevilen jüri üyelerinden bir tanesidir.

Seray Sever

İzleyicilerin birçok farklı projeden tanıdığı, Türkiye’nin tanınmış sanatçılarından bir tanesi olan Seray Sever’de programın jüri koltuğunda yer alıyor. Sever, her bölümde izleyicilere moda konusunda önemli tavsiyeler veriyor.

Kemal Doğulu

Programın en fazla öne çıkan jürisi olan Kemal Doğulu’nu ‘İşte Benim Stilim’den tanımaktayız. Daha önceki dönemlerde ise birçok ünlü ismin stil danışmanlığını yürüten Doğulu, moda ve stil alanında oldukça önemli bir kariyere sahip. Bu yönüyle izleyicilere her bölümde, farklı bir stil önerisi sunmakta.

Gülşah Saraçoğlu

Moda dünyasının tanınmış isimlerinden olan Gülşah Saraçoğlu, Dubai gibi farklı ülkelerde mağazalara sahiptir. Sahne kostümü konusunda Türkiye’nin en ünlü isimleriyle çalışan Saraçoğlu, TV8 ekranlarında yayınlanan bu program ile birlikte, kostümler konusunda her yeni bölümde oldukça değerli tavsiyeler vermektedir.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir