ModaModacılar

Dünyanın En İyi 100 Moda Blogger’ı

Nil Ertürk sosyal medyanın en çok konuşulan, adından en çok söz ettiren fenomenleri arasında yer alıyor. İstanbul Üniversitesinde Radyo-TV ve Sinema bölümünden mezun olduktan sonra ünlü markaların moda reklam yüzü oldu. Ayrıca kendi moda blog sayfasını yayın hayatına sokarak sosyal medya moda fenomeni arasında en çok konuşulanlardan birisi olarak dikkat çekti.

Dünyanın en iyi 100 moda bloggerı olarak bağımsız moda dergilerinde onun da ismi geçti. Bu kariyeri ve ülkemizi dünya çapında moda alanında temsil etmesi bakımından son derece önemli bir başarı olarak yer almıştır.

Kendisinin Tasarımını Yaptığı Giyim Markasını Oluşturdu

Nil Ertürk eşiyle birlikte kurduğu Bey & Frea adında erkek-kadın giyim markasını oluşturdu. Kendi özgün stilinden ilham olarak yarattığı bu giyim markasıyla sosyal medya moda fenomeni isimler arasında onun da adı öne çıktı.

Kendi tasarımlarını tekstil giyim olarak müşterilerine sunmasının yanı sıra sosyal medya hesabından da kreasyonları takip ederek özgün tasarımlarına da yer vermektedir. Kendisinin güzel sanatlara olan ilgisi ve sinemacılık alanındaki akademik başarısı dikkate alınacak olunduğu zaman öne çıkan çalışmalarının olduğunu da mutlaka ilave etmemiz gerekmektedir.

Blog Sayfasında Moda İçerikleri Hazırlıyor

Sosyal medyanın en çok takipçisi olan fenomen ismi Nil Ertürk kendisinin kurduğu kişisel blog sitesinde moda içerikleri hazırlamaktadır. Her biri tamamen özgün içerikleriyle modanın trendleri hakkında okurlarını bilgilendirmektedir.

Sonbahar&kış, ilkbahar&yaz kreasyonlarına yönelik güncel paylaşımlarıyla modaya ilgi duyan herkesin sosyal medya moda fenomeni olarak moda içeriklerinden her an yararlanmasına katkıda bulunmaktadır. Blog sayfasındaki tüm bu farklı içerikleriyle gerçekten de modaya her yönden ilgi duyanlara paylaşımına büyük bir hızla kaldığı yerden devam etmektedir.

Sosyal medya fenomenleri arasında büyük bir ilgi görerek karşımızdaki yerini korumayı sürdüren blog yazarı öte taraftan sıra dışı tarzıyla da paylaşımına aralıksız büyük bir hızla devam etmektedir. Bu bakımdan gerçekten de en çok paylaşılan sıra dışı yönleriyle en çok takipçisi olan sosyal medya hesapları arasındaki yerini korumaktadır. Böylelikle kendine has stilini yaratarak sosyal medyada en çok konuşulan fenomen isimlerden birisi olmayı sürdürmektedir.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir