Kadın MankenManken

Dünyayı Gezen Fenomen Yogası MacGregor

New Jersey, Mexico ve Toronto spor akademilerinde yoga eğitmeni olarak dersler veren yogacı fenomen McGrego dünya turlarına da her fırsat buldukça katılım sağlamayı ihmal etmiyor. Yoga derslerini herkesin satın alabileceği DVD yayınları da bulunan McGregor Instagram hesabından güncel olarak paylaşımına aralıksız kaldığı yerden devam etmeyi sürdürüyor.

Dünyayı Gezen 1 Milyon Takipçisi Olan Yoga Hocası

Kendisini gezgin yogacı olarak tanımlayan yogacı fenomen McGregor yoga teknikleri konusunda merak edilenleri canlı yayın üzerinden takipçileriyle buluşturmayı sürdürüyor.

Dünyayı gezerek Avrupa’nın önde gelen spor akademilerinde hocalık eğitimi gerçekleştirerek yoga eğitmenliği görevini büyük bir aşkla sürdürüyor. Gezgin eğitmen olarak sürekli oradan oraya yolculuklara çıkarak Hintlilerin geleneksel yoga tekniklerini her yönden takipçileriyle paylaşmayı sürdürüyor.

New Jersey Toronto ve Mexico City’de Eğitimleri Var

DVD’si bulunan gezgin yogacı fenomen @kinoyoga Instagram hesabından takipçilerine özel paylaşımlara kaldığı yerden devam ediyor. Avrupa’nın önde gelen spor akademisinde yoga eğitmenliği gerçekleştirerek canlı yayın akışı üzerinden yoga hakkında merak edilen her şeyi sunmaya devam ediyor.

Yoga eğitmeni olarak gerçekleştirdiği bütün bu sıra dışı yayınlarına dayanarak New Jersey, Toronto ve Mexico City gibi kentlerde yoga eğitmenliği üzerine kariyerine büyük bir hızla yön veriyor. Instagram hesabındaki bir milyonu aşkın takipçisine canlı yayın üzerinden yoga hakkında merak edilen bütün bilgilere ilişkin kapsamlı bilgiler aktarıyor. Instagram resmi hesabını takip ederek gezgin yoga fenomeninin paylaşımlarını görebilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir