Live ModaModa

Ekose Desen Nasıl Kombinlenir?

Sezonun en çok kullanılanları arasında yerini alan ekose desen, kombinlenmesi zor parçalar arasında yer almaktadır. Ekosenin getirmiş olduğu canlı havanın devamlılığının sağlanabilmesi için diğer parçaların da özenle seçilmesi gerekir. Aksi takdirde kullanılan diğer parçalar kombinin özensiz ve karışık görünmesine neden olur. Bu duruma düşmemek için ekose desenin nasıl kombinlenmesi gerektiğini bilmeniz gerekir.

Ekose desen yalnızca kıyafetlerde değil aynı zamanda aksesuarlarda da sıklıkla tercih edilen bir desen olarak bu sezonda karşımıza çıkıyor. Retro giyinmeyi tercih eden kişilerin vazgeçemediği ekose desen, dengelendiği zaman oldukça dikkat çeken parçaları ön plana çıkarıyor. Sıradan bir kombini ekosenin getirdiği hava ile bambaşka bir görünüme dönüştürebilmek günü kurtarıcı bir hamle olabilir.

Günlük Hayatta Ekose Nasıl Kullanılmalı?

Ekose desen deyince akıllara formal bir tarz geliyor. Yeni sezonda üretilen ürünler günlük hayata da ekose deseni dahil ederek oldukça şık kombinler üretebilmeyi sağlıyor. Kombinlerinizi hareketlendirebilmek için ekoseyi dahil edebilirsiniz. Ekose deseni günlük hayatınızda kullanabilmek için karışık parçaları bir arada kullanmamanız gerekmektedir. Ekose desenin sağlamış olduğu hareketlilik sade parçalar ile ön plana çıkarılabilir. Bu nedenle kombinleme işlemine geçtiğiniz zaman muhakkak doğru parçalar tercih etmelisiniz.

Ekose desenli kıyafetlerinizi ön plana çıkarabilmek adına diğer parçalarda kullanmanız gereken tonlar toprak, gold veya kahve tonları olabilir. Sade parçalarla birlikte oldukça farklı bir görünüm elde etmenizi sağlayan ekose deseni aynı zamanda pastel renklerle birlikte de dengeleyebilirsiniz.

Her Tarzın Vazgeçilmezi Olmaya Aday Desen

Ekose desen tarzınız ne olursa olsun bunu yansıtabilmeniz adına oldukça önemli bir desendir. Cool, sportif veya maskülen yapıda olmanız halinde dahi gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu deseni birbirinden farklı parçalarla kombinleyebilirsiniz.

Ekose desenin formal kıyafetlerde oldukça fazla kullanılması spor giyim tercih eden kadınların ekose desenden uzak kalmasına neden olur. Fakat ekose desen tercih ederek de spor bir görünüm elde edebilmeniz mümkün. Ekose desen bir kazağı veya pantolonu doğru parçalar ile ve spor ayakkabı ile kombinlerseniz oldukça spor bir görünüm elde ederek farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Ekose desen ile deri ceket uyumunu bir arada kullanarak sokak modasını da yakalayabilirsiniz.

Maskülen bir tavır yakalamak istiyorsanız ekose desenli bir takım kullanarak doğru parçalar ile hem şık hem maskülen görünebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey basic tişört kullanımı ile ekose deseni ön plana çıkarabilmektir. Doğru parça kullanımı ile dilediğiniz gibi görünebilmenizi sağlayan ekose parça ile yeni trendleri yakalayın.

Önerilen Yazılar
Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Moda

Tulum Giyiminde Aksesuar ve Ayakkabı Seçimi

Live ModaModa

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Live ModaModa

Elbiseyle Kullanılacak Takı Seçimleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir