Live ModaModa

En Güzel Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolonlar dört mevsimde de gardıroplarımızda yer alır. Hem pratik hem de her şeye kolaylıkla uyum sağlayan yönü ile kurtarıcı durumdadırlar. Çeşitli kombinler yapma fırsatı sunan kot pantolon bu yönü ile de çok tercih ediliyor. İstediğiniz zaman spor, istediğiniz zaman şık bir kombin yapma fırsatı sunuyor. 

Düz Paça Kot Pantolon ve Yüksek Topuklu Ayakkabı 

Düz paça kot pantolonunuzun paçalarını bilek seviyesinde ince katlar halinde katlayarak topuklu bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.  Bu tarz oldukça genç ve dinamik bir görüntü verirken, ayakkabılarınızın ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Eğer yeni bir topuklu ayakkabı aldıysanız bu kot pantolon ile birlikte kullanarak ayakkabıları ön plana çıkarabilirsiniz. 

Yüksek Bel Kot Pantolonlar

Yüksek bel pantolonların yaz ayları trendlerinde kaldığını düşünmeyin. Yüksek bel yanında bol ve ispanyol paça pantolonları kış ve sonbahar aylarında kullanarak da şık bir kot pantolon kombini oluşturabilirsiniz. Hafif görünümlü salaş bir bluzu yada gömleği pantolonunuzun içine sokarak hem seksi hem de rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Skinny Jean ve Uzun Çizmeler

Çoğumuz rahatlık ve şıklığı bir arada bulundurmak istediğimizde skinny jean kullanmayı tercih ederiz. Kış mevsiminde skinny jean giymek istediğinizde diz üstü çizmeler ile kombinleyebilirsiniz. Skinny jean altına uzun çizmeler giyip üzerine bir gömlek giyip bunu da salaş bir hırka ile tamamladığınız da hoş bir görüntü elde etmeniz kaçınılmazdır. Gömlek manşetlerini hırkanızın bilek kısmından çıkarabilirsiniz. 

Kot Pantolon Paçaları ve Çoraplar

Düz ve uzun paçalı kot pantolonlarınızın paçalarını kıvırarak farklı bir tarz elde edebilirsiniz.  Pantolonunuzun altına üstünüz ile uygun bir çorap giyip altına bilek seviyesinde sonlanan botlardan tercih edebilirsiniz. İlla tam uyumlu olmak zorunda değilsiniz. Çorap rengi seçiminde zıt renkler kullanarak daha eğlenceli bir kombin yaratabilirsiniz. 

Kot Pantolon ve Ceketler

Kot pantolon kombinlerinde ceketler önemli bir yere sahip. Kumaş ceketler, uzun yada kısa kot pantolonunuzla gayet güzel görünen bir kombin yapabilirsiniz. İspanyol paça kot pantolonunuzla kombinleyebileceğiniz ceketle bir anda oldukça şık ve nezih bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir