Live ModaModa

En Trend Çanta Modelleri

Kadınların kıyafet uyumlarını tamamlamaları için bazı aksesuarlara ihtiyaçları vardır. Ancak bu aksesuarlar arasında vazgeçilmesi imkansız bir parça vardır ki oda çantalardır. Çantalar bir kıyafeti tamamlama konusunda büyük önem taşırlar.Bu ihtiyaçlar doğrultusunda 2020 modasında en trend çanta modelleri yer almaktadır. Günümüzde bayanlar için çantalar kadar çanta ve ayakkabı uyumu da büyük önem taşımaktadır. Çoğu mağazada artık ayakkabılara uygun çanta kombini tercih etmektedir. Çantalar büyük, küçük, renkli, parlak, mat, sade ve daha birçok model seçeneğiyle her ortama uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Çantalar güzel görünümlerinin yanı sıra kadınların ihtiyaç duydukları birçok şeyi içinde barındırmak adına da kullanılırlar. Bu sayede kullanılacak eşyalar pratik bir şekilde toplanmış olur ve kaybolma olasılığını ortadan kaldırılır. Günümüzde birçok çanta modeli üretilmektedir ve bunların her biri kullanım amaçlarına göre farklılık gösterirler.

Sonbahar Kış Sezonu Çanta Modelleri

Çantalar bayanların en iyi yol arkadaşıdır. Her bayan çanta seçiminde bazı faktörlere dikkat etmektedir. Bu sezon en trend çanta modelleri ile bayanları kendine hayran bırakmaktadır. Tasarımcılar bu sezon daha işlevsel ve farklı görünümde çantalar tercih etmişlerdir.

Bel çantası bu sezon sokak modasında da herkeste rastlayabileceğiniz bir modeldir. Kullanım kolaylığı ve spor kıyafetlerinize kattığı hava sayesinde tercih edilen en popüler modeller arasında yer almaktadır. Bazı bayanlar gerekli eşyaları sığmadığı için bu modeli tercih etmeyebilir. Fakat çoğu bayan birkaç eşya alıp hemen dışarı çıkabileceği durumlarda bu modeli tercih etmektedir.

Kürk bu sezon tasarımcıların hemen hemen her modelde kullandığı bir materyaldir. Kürklü çantaların sizi sıcak tutma gibi bir ihtimali yoktur ama sıcak gir görüntü vermenizi sağlayabilir. Bu sezon kürklü el çantaları, kürklü sırt çantaları, kürklü clutch çantalar ve kürklü spor çantaları gibi birçok kesime hitap eden modellerde kürk kullanılmıştır.

İkiz çantalar tasarımcıların en gözdesi ve en farklı gözüken çantalardan biridir. Büyük bir çantaya takılı bulunan küçük bir çantadan oluşmaktadır. Özellikle yeni sezonda bu çantalarla her yerde karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Kullanım bakımından avantajlı görünen bu çantada küçük kısma çabuk kaybolan malzemeleri koyabilirsiniz. Özellikle telefon,anahtar ve para gibi büyük çantalarda kolay bulunamayan bu malzemeler eklenti küçük çanta sayesinde hemen elinizin altında olur.

Bu sezonun en trend çanta modelleri arasında şüphesiz yılan derisi çantalarda yer almaktadır. Hem elde hemde omuzda kullanılan modelleri bulunmaktadır. Eskiye yapılan bu nostaljik dönüş sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir