Diyet ve Sağlık

Fenomen Diyetisyenden Güncel Paylaşımlar

Küçük yaşta aşırı kilo problemi sonrası ideal kiloya ulaşma ve beslenme konusundaki alışkanlıkları etkileyen olumlu – olumsuz tüm faktörlerin üzerinde duran Berrin Yiğit, Hacettepe Üniversitesinde beslenme ve diyetisyenlik üzerine instagram fenomen kişilerinden olarak lisans düzeyinde eğitim almaya karar verdi.

Master için Amerika’ya gitme kararı alarak yüksek lisansına buradan devam ettikten sonra yeniden ülkesine dönme kararı alarak buradaki takipçilerine Instagram üzerinden güncel paylaşımlarını sunmaya devam ediyor.

Diyetisyen Berrin Yiğit’ten Zayıflama Yöntemleri

Kişisel Instagram hesabı @diyetisyenberrinyigit olup zayıflama yöntemine ilişkin olarak detaylıca paylaşım vermektedir. Takipçilerine ayrıca canlı yayın paylaşımları üzerinden de bilgiler aktarmayı sürdürerek diyetisyenlik ve beslenme üzerine bildiklerini takipçileriyle paylaşmaya kaldığı yerden devam etmektedir.

Master yaparak diyetisyen ve beslenme uzmanı olarak görev almaya devam ederek bu alandaki bilgilerini sosyal medyadaki takipçileriyle de her zaman paylaşmayı büyük bir hızla sürdürerek çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

ABD’de Master Yaparak Akademik Eğitim Aldı

Berrin Yiğit Amerika’da kendisini akademik anlamda geliştirdikten sonra yeniden Türkiye’ye dönüş yaparak takipçileri için zayıflama yöntemlerine ilişkin püf noktalar veriyor.

Doğru beslenmenin organik besin değerlerini tüketmekten geçtiğini öne sürerek bu alandaki akademik bilgileriyle her zaman takipçilerine yeni bilgiler aktarmayı da büyük bir hızla sürdürmektedir. Beslenme ve diyetisyenlik bölümü uzmanı sosyal medyanın en çok takipçisi olan kişisel hesabı üzerinden çalışmalarına aralıksız olarak her zaman kaldığı yerden devam ediyor.

Önerilen Yazılar
Diyet ve SağlıkGüzellik ve BakımManken

Modellerin Moda Üzerindeki Etkisi

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Sosyal Medya Diyet Fenomeni Ferin Batman

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Beslenme ve Diyetisyenlik Uzmanından Sağlıklı Yaşam Fikirleri

Diyet ve Sağlık

Sağlıklı Beslenme ve Diyetin A'dan Z'ye Her Şeyi

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir