Diyet ve Sağlık

Fenomen Dr. Ayça Kaya’dan Sayarak Zayıfla Formülü

Beslenme ve diyetisyenlik uzmanı Dr. Ayça Kaya sosyal medya fenomeni. Kendisi tarafından sağlıklı beslenme ve sağlıklı zayıflama isteyenler için sayarak zayıfla adında bir formül geliştirildi. Bu formülle sosyal medya fenomenleri arasında yer alarak nasıl doğal yollarla ideal kiloya erişebileceğini takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Sosyal Medyanın Fenomen Doktorundan Tavsiyeler

İdeal kiloya ulaşmak isteyenler için sayarak zayıfla formülünü geliştiren Dr. Ayça Kaya kişisel Instagram hesabından güncel paylaşımlarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Sosyal medyanın en çok takipçisi olan uzmanlarından olup ayrıca obezite hastalığıyla mücadele konusunda da yine takipçilerine her anlamda birbirinden öne çıkan altın niteliğinde öğütler de vermektedir.

Instagram Canlı Yayınından Zayıflama Formülü

Dr. Ayça Kaya kişisel Instagram hesabından sosyal medya fenomenleri arasında en çok dikkat çeken isimlerden birisi olması münasebetiyle sayarak zayıflamaya ilişkin formüller de sunmaktadır.

Zayıflamak isteyenlerin ne yapması gerektiği ve zayıflamayı isteyen kişilerin hangi alanlarda kendini geliştireceğine yönelik olarak paylaşımlarına büyük bir hızla devam ederek uzmanlaştığı alanlarda en doğru bilgileri takipçilerine aktarmaktadır.

Sosyal medyadaki takipçilerinin sağlıklı beslenme konusunda her zaman tüm merak ettiklerine yer vermeyi sürdürerek sağlıklı yaşamın olmazsa olmazları hakkında her fırsatta sayarak zayıflama formülünden bahsederek paylaşımlar gerçekleştirme, canlı yayın başlatmaktadır. Uzman diyetisyen hekimin ayrıca Youtube kanalı da bulunmaktadır. Buradaki videolarından da ideal kilonuza erişmek açısından siz de tüyolar alabilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Diyet ve SağlıkGüzellik ve BakımManken

Modellerin Moda Üzerindeki Etkisi

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Sosyal Medya Diyet Fenomeni Ferin Batman

Diyet ve Sağlık

Fenomen Diyetisyenden Güncel Paylaşımlar

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Beslenme ve Diyetisyenlik Uzmanından Sağlıklı Yaşam Fikirleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir