Diyet ve Sağlık

Fitmen Cook İle Zayıflama Yöntemleri

Asıl adı Kevin ve sosyal medyanın fenomenlerinden. Zayıflamak isteyenler için doğal formüller geliştirerek beslenme ve diyet fenomenleri arasında yer alarak Facebook, Instagram ve Youtube hesaplarında kişisel hesap açmaya karar vermiş.

Kevin ya da sosyal medyadaki bilinen adıyla Fitmen Cook takipçilerine zayıflamak için kilo aldırmayan yemek tarifleri ve diyet programları önermektedir. Böylece doğal yollarla zayıflamaya doğrudan katkıda bulunmak istemektedir.

Doğal Yollarla Zayıflatan Fitmen Cook

2012 yılında Tumblr sitesinde Fitmen Cook sayfasını açmasıyla aslında fenomen olmaya doğru giden hikayesi başlıyor. Her şey Facebook’ta gördüğü göbek saldığını kendi gözleriyle gördüğü o tek fotoğrafla başlamış. Bundan sonra zayıflamak için neler yapması gerektiğine ilişkin uzmanlardan destek alarak bu deneyimlerini takipçileriyle de paylaşmaya karar vermiş.

Sağlıklı Zayıflamayı Düşünenler İçin Instagram Fenomeni

Kevin namı diğer Fitmen Cook kişisel Instagram hesabından beslenme ve diyet fenomenleri arasında yer almasından ötürü güncel olarak paylaşımlarına devam etmektedir.

Fitmen Cook adını verdiği Instagram hesabının dışında Youtube kanalı da bulunmaktadır. Zayıflamak değil sağlıklı kalıp zayıflamanın esas amaç olduğunu dile getirmektedir.

Canlı yayın da açarak buradan da canlı canlı nasıl fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olabiliriz tüm bu merak edilenler hakkında takipçilerine detaylı bir şekilde fikir vermeye devam ederek bu istikamette paylaşımlarına büyük bir hızla devam etmektedir. Youtube kanalındaki video paylaşımları da gerçekten büyük ilgi görüyor.

Önerilen Yazılar
Diyet ve SağlıkGüzellik ve BakımManken

Modellerin Moda Üzerindeki Etkisi

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Sosyal Medya Diyet Fenomeni Ferin Batman

Diyet ve Sağlık

Fenomen Diyetisyenden Güncel Paylaşımlar

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Beslenme ve Diyetisyenlik Uzmanından Sağlıklı Yaşam Fikirleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir