Moda

Göz Alıcı Uzun Hırka Kombinleri

Kış aylarını geride bırakıp bahar aylarına geçiş yaptığımız dönemlerde giyeceğimiz kıyafetler konusunda aklımız karışabiliyor. Havaların bir gün mevsim normallerinin üstünde bir gün altında olduğu bu dönemlerde hem ısıtacak hem de istediğiniz zaman kolaylıkla çıkarıp serinlemenizi sağlayacak parçalara ihtiyaç duyuluyor. Bu parçaların en başından gelen ise tabiki uzun hırkalar yer alıyor.  Bu dönemlerin olmazsa olmazı uzun hırkalar her ne kadar kurtarıcı olsa da kombinlenmesi zor olabiliyor. Ofiste, evde, sokakta her yerde rahatlıkla kullanılabileceğiniz pek çok uzun hırka modeli bulunuyor. 

Uzun Hırka ve Kot Pantolon Kombini

Uzun hırka kombini oluştururken akla ilk gelen parça kot pantolon oluyor. Bol paça yada geniş paça kot pantolonlar uzun hırka ile kombin yapılırken uzak durulması gereken parçalardır. Mom jean yada skinny kot pantolonlar ise bu kombinin ideal parçaları arasında yer alıyor. 

Uzun Hırka ve Gömlek Kombini

Uzun hırka kombinleri denildiğinde gömlek b önemli parçalar arasında bulunuyor. Gömlekler uzun hırkalar ile birleşince oldukça resmi ve keskin bir görüntüye sahip oluyor. Şık bir pantolon ile tamamlayarak  ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz bir stil yaratmanız mümkün. 

Oversize Uzun Hırka Kombinleri

Uzun hırkaların yanı sıra bir de aşırı uzun hırkalar var. Bu oversize model boydan boya uzun hırka modelleri, hırka ile palto arasında bir kimlik karmaşası yaşıyor gibiler. Bu yüzden havaların mont gerektirmeyecek derecede ısındığı bahar dönemlerinde şık bir bluz ile kombinlemek mümkün. 

Uzun Hırka ve Tulum Kombinleri

Uzun hırkalar sade ve zarif tulumlar ile bir araya geldiğinde harika bir uyum yakalıyor. Dilerseniz zıt renklerde uzun hırka ile tulumu kombinleyerek iddialı bir görünüm oluşturabilir, dilerseniz de siyah üzerine siyah klasiğine bağlı kalarak sade ama asil bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Uzun Hırka ve Elbise Modelleri

Kışın yada ilkbaharda elbise giymeye çalışmanın en büyük zorluklarından bir tanesi şüphesiz ki elbisenin yarattığı yaz efektini kırabilecek bir parça bulmak. Uzun hırka kombinleri burada devreye giriyor ve en yazlık elbiseyi bile anında sıcak, konforlu ve kışlık bir görünüme sokuyor. 

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir