Erkek MankenModacılar

Instagram Fenomeni Kerimcan Durmaz

Sosyal medyanın en çok kazananlarından birisi olmayı sürdüren instagram yeni fenomeni Kerimcan Durmaz aynı zamanda DJ, makyaj sanatçısı ve animatör gibi meslekleri de icra ediyor. Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomen isimlerinden birisi olarak nasıl makyaj yapılması gerektiğine ilişkin tüm detaylarıyla birlikte paylaşımlarına devam ediyor.

Makyaj Yapmak İsteyenler Buraya

Doğru makyaj nasıl yapılır, makyaj sonrası cilt temizliğinde nelere dikkat edilmelidir, gece hayatı için en ideal makyaj nasıl olmalıdır vs en çok merak edilen konulara ilişkin olarak sosyal medyada paylaşımlarını sürdürüyor.

En çok konuşulan isimler arasında yer almayı sürdüren Kerimcan Durmaz hakkındaki söylenti ve dedikodular hakkında ise yerli yersiz söylemlere lüzum olmadığını dile getirerek ucu açık cevaplar veriyor.

Sosyal Medyanın En Çok Kazananlarından

Kendisi sosyal medyaya Periscope ile başladıktan sonra Snapchat, Vine ve son olarak da Instagramla paylaşımına devam etmektedir.

Twitter hesabını da aktif olarak kullanarak gündeme ilişkin değerlendirmelerini instagram yeni fenomeni olarak devam ettiriyor. Kendisi sosyal medya kullanıcıları arasında en çok kazanan hesaplar arasında yer almaya devam etmektedir.

Aylık 200 bin lira net kazanca sahip olan Kerimcan Durmaz ayrıca eğlence mekanlarında disk-jokeylik de yaparak asıl mesleği olan canlı müzik organizasyonlarında görev almayı sürdürmektedir. Makyaj sanatçısı olduğundan animatör olarak da yer yer mesleki kariyerine yön vermeyi sürdürmektedir. Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından olmayı sürdürüyor.

Önerilen Yazılar
MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

ModaModacılar

Modelistlerin Mankenler Üzerindeki Etkisi

MankenModaModacılar

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir