Moda

Oleg Cassini Boho Dreams Koleksiyonu

“Oleg Cassini, 70’lerin hippi ruhunu modern bir romantizmle yeniden ele aldı; ortaya sofistike ve göz alıcı Boho Dreams koleksiyonu çıktı.”

Bohem düşleriyle fark yaratan gelin adayları için sade ve etnik detayları ahenkle bir araya getiren koleksiyonda; geniş oval makrame görünümlü danteller, el işi motifler öne çıkmaktadır. Karakteristik tasarımlarda dantel ve tüllerin rahatça döküldüğü etek uçlarına, vücudu saran ve onu şairane bir görünüme dönüştüren gövde tasarımları eşlik etmektedir. Koleksiyonda kalıplar, rahat olduğu kadar cesur bir duruşu ustalıkla temsil edilmektedir.

 

Boho Dreams; dantelin romantizmini dökümlü kalıplarla yeniden ele alarak kır, sahil düğünlerinin doğal olduğu kadar göz alıcı gelinlerine atıfta bulunuyor. Yazın egzotik havasını, sabahın ilk ışıklarına kadar taşıyan eşsiz yaz düğünlerine özel hazırlanan 9 parçalık Boho Dreams kapsül koleksiyonu bu yazın fark yaratan gelinlerinin tercihi olacağı düşünülmektedir.

Çiçek çocuklarının döneminden günümüze kadar kumsalların sıcak seramonileri ve etnik temaların hayat verdiği kır düğünlerine kusursuz uyum sağlayan bohem gelinlikler; gelin adaylarının hayal ve isteklerine göre artık her konseptte boy gösteriyor. Geniş çaplı danteller, el işi motifler, çiçek desenleri ve örgüler birer detay olmaktan uzaklaşıp gelinlikleri özgürleştirerek yepyeni bir karakter yaratıyor. Tarlatansız dökümlü eteklerin vazgeçilmez konforunu derin yırtmaçlar, katlı kesimler ve mini kuyruklarla süsleyen bohem gelinlikler doğal ışıltısını ortaya koymak isteyen gelin adaylarının aradığı her özelliğe yanıt vermektedir.

Bohem gelinlik almak isteyenlere; asimetrik kalıplar ve hafif volanlardan oluşan birbirinden farklı etekleri, düşük omuzlar ve oversize kollarla bir araya getiren tasarımlar tüm dikkati üzerine toplayacak etkiyi yaratan minimal dekolteleriyle her mevsim ve konsepte uygun seçenekler sunuyor.

Derin V yakalardan bele kadar uzanan sırt dekoltelerine, omuzlara vurgu yapan detaylarına kadar imza niteliğinde bir çok farklı model seçeneği sunan bohem tarzdaki gelinlik modelleri , çabasız görünümleriyle zamansız bir etki bırakıyor. Hava kadar hafif şifonların ve özel dokulu dantel kumaşların hayat verdiği bohem gelinlikler konforundan ödün vermeden düğününün yıldızı olacak gelinlere kusursuz uyum sağlamaktadır.

Sade ve Etnik Detayları ile Çok Sevilecek

Bohem Gelinlik 2020 Modası

 

İlhamını çingenelerin özgür ruhu, yaşam şekli ve giyim tarzından alan boho stili, 60’lı ve 70’li yılların en belirgin modası iken günümüzde de gelin adaylarının tercihi haline gelmiştir. Romantik kır düğünlerinden, yazın egzotik havasını yansıtan kumsal düğünlerine kadar birçok düğünde bohem gelinlik modelleri ile gelin adayları stilleri ile fark yaratıp, göz kamaştıracak.

Siz de bu yaz düğününüz için bohem gelinlik giymeyi arzu eden gelin adaylarından biriyseniz aklınızda birçok soru vardır. Bohem gelinlik 2020’de nasıl olacak, bohem gelinlik nereden alınır ya da bohem tarzı gelinlik fiyatları nasıl, sorularınızın yanıtlarını Oleg Cassini koleksiyonunda bulunabilmektedir.

Tüm Detayları ile Hippi Ruhunu Yansıtan
Abartısız Bohem Gelinlikler

Modern dokunuşlar ve romantik detaylarla dönemin hippi ruhunu yansıtan, 9 özel parçaya sahip Boho Dreams kapsül koleksiyonu, sizi hayalinizdeki bohem gelinlik ile buluşturmaya hazır durumda olmaktadır.

Sade ve etnik detayların ön planda olduğu bohem tarzı gelinlik modelleri, rahatlık ve doğallığın temsilcisi gibidir. Özenle tasarlanan gelinliklerimiz, abartıdan hoşlanmayan ve doğallığın savunucusu olan tüm gelin adayların tercihi olmaktadır.

Boho gelinlik denilince akla gelen ilk detaylar; etek ve kol detaylarındaki dökümlü dantelin romantizmi, bahar rüzgarları ile uçuşan volanlar ve el işi motifler oluşturmaktadır.

 

 

 

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir