Kadın MankenManken

Pilates Fenomeninin 7 Milyonluk Instagram Hesabı

Fit bir vücuda sahip olmak için en etkili ve en doğal vücut esnetme – gerdirme hareketlerinden pilates en çok tercih edilen yöntemlerden birisi olmayı sürdürüyor. Pilates fenomenleri arasında en çok sosyal medyada takipçisi olanlar arasında pilates fenomeni olarak tam 7 milyon takipçi sayısıla Kayla Itsines ilk sırada yer alıyor. Pilatesle ilgilenenler için güncel olarak düzenli aralıklarda paylaşım gerçekleştiriyor.

Kendisine Ait Pilates Mobil Uygulaması Var

Android ve iOS cihazlarla uyumlu Sweat with Kayla adındaki mobil uygulamasını da kendisi geliştirdi. Bu mobil uygulamasında da pilates sporuyla ilgili olarak merak edilenleri anlatıyor, pilates teknikleri hakkında tüm detaylarına inerek ayrıntılı bir şekilde yer veriyor.

Kendisine ait sosyal medya hesabı @kayla_itsines olarak pilates fenomeni olarak yedi milyonluk takipçisine sesleniyor.

Pilatesin Fenomeninden En Etkili Tüyolar

Pilatesle uğraşmak için özverili olmanın gerektiğini dile getiriyor. Düzenli olarak pilates sporunun yapılarak sıkı kalçalar ve fit bir vücut görünümüyle fazlalıklardan çok kısa süre içerisinde sizlerin de kurtulacağını her fırsatta dile getiriyor.

Pilates konusunda her zaman beklentileri bütünüyle ele alarak en etkili tüyolara yer vererek önde gelen sıra dışı paylaşımlarına kesintisiz olarak her zaman devam ediyor. Instagram hesabından gerçekleştirdiği düzenli paylaşımıyla gerçekten de önde gelen sosyal medya kullanıcısı fenomeni olarak çalışmasına büyük bir hızla devam etmektedir. Fenomen olarak takipçilerine aralıksız en güncel fotoğraf ve canlı yayın gönderileri sunuyor.

Önerilen Yazılar
MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

MankenModaModacılar

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir