Kadın MankenManken

Pilateste Master Yapmış Fenomen Kızı Kaisa

Instagramın fenomenlerinden instagram pilates fenomeni sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kuşkusuz onlardan birisi de pilates fenomeni Kaisa Keranen’den başkası değil.

Sosyal medyanın önde gelen fenomen kullanıcısı olarak takipçilerine sürekli güncel olarak paylaşım gerçekleştirmektedir. Fenomen kız olarak çalışmasına aralıksız yer vererek sosyal medyanın öne çıkan paylaşımlarını aralıksız sunmaya devam etmektedir.

Zayıf Değil Güçlü Mottosuyla Paylaşımlar

Kaisa Keranen @kaisafit kullanıcı hesabı üzerinden instagram pilates fenomeni olarak paylaşımlarına aralıksız devam etmektedir. Zayıf değil güçlü sloganıyla fit bir vücuda sahip olmak için hangi pilates tekniklerinin uygulanması gerekliliği ve fit vücut yapmanın sağladıkları gibi kriterlere yer vererek “zayıf değil güçlü” mottosuyla hareket etmektedir.

Pilatesin İnceliklerini Paylaşıyor

Canlı yayın akışı üzerinden pilates sporu hakkında sıkça merak edilenleri bir bir anlatarak bu sayede pilates sporuna ilişkin olarak bütün ayrıntıları ortaya koyuyor.

Pilates yapacak anne adaylarının nasıl bir yol izlemesi gerektiğine ilişkin olarak bütün detaylarıyla ilgili bütünüyle bilgilere yer vermektedir. Pilates sporuna yönelik sunmaya devam ettiği tüm bu farklı kriterleri çerçevesinde takipçilerini her an bilgilendirmeyi sürdürmektedir.

Takipçilerinin kendisine yönelttiği soruları da sürekli yanıtlayarak pilatesin geçmişi, pilates yapmanın faydaları gibi sıkça merak edilenler hakkında derinlemesine tüm bilgilere yer vermektedir. Bu sayede takipçilerine her yönüyle pilatesle ilgili olarak her şeyi sunmaya devam etmektedir. 2 milyonu aşkın Instagram takipçisine güncel paylaşımları üzerinden bilgi vermeyi sürdürüyor.

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir