Moda

Rahatlığı Babet Modelleri ile Bulun

İster klasik, ister spor bir tarza sahip olun, hepinizin gardırobunda mutlaka en az bir tane sade ve rahat bir çift babet vardır. Özellikle yaz aylarında konforlu ve çabasız bir şıklık sağladığı için sıkça tercih ediliyor. Babetler birbirinden tarz ve kullanışlı modeller ile bu sezon da yine dopdolu bir koleksiyon ile bizleri karşılıyor.

Babet Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Her şeyden önce kaliteli ve uzun ömürlü bir babet çifti almak istiyorsanız bütçenizi bir miktar esnetmeniz gerekecek. Kimse iki gün sonra tabanı kendisinden ayrılan ve yanlardan açılan bir ayakkabı istemez. Kalitesiz bir babet aynı zamanda ayakta yara ve ağrı oluşturur. Bu yüzden babet alırken ucuzkuktan yana durmamak en iyisi.

Babet almadan önce ne sıklıkta kullanacağınıza karar vermelisiniz. Her gün babet giyecekseniz kaliteli ve dayanıklı bir modeli tercih etmeniz gerekir. Sadece bir parçanız ile kombin oluşturmak için alacaksanız bu ayakkabıya ihtiyacınız olup olmadığını tekrar gözden geçirmelisiniz.

Her adımda ayağınızı kanatan ve içinde yürümeyi adeta işkence haline getiren bir babet kadar can sıkıcı çok az şey var. Bu yüzden kalite dediğimiz zaman aslında rahat ve konforlu bir yürüyüş deneyimi sunan bir ayakkabıdan bahsediyoruz. 

Klasik Babet

Bu tarz babetler aslında her gardırobun demirbaşı olarak bilinir. Sportif giyim tarzını benimsemiş olsanız bile en azından resmi davet veya organizasyona giyeceğiniz bir çift düz, sade ve siyah babetiniz mutlaka vardır. Klasik babetler yeri geldiğinde hayat kurtaran bir parçadır. Bu yüzden bir çift edinmek her zaman avantaj sağlayacaktır. 

İki Parça Babet

Bu babet modeli ayağın tam ortasına gelecek şekilde tarz bir kesik ile oluşturulmuş bir model. Özellikle sivri uçlu olan bu modeli en sade kombininizde bile rahatlıkla kullanabilir, sofistike bir hava katabilirsiniz. 

Loafer

Konfor ve resmiyetin bir araya geldiği loaferlar, en çok ihtiyaç duyulan modeller arasında yer alıyor. Ayağınızda yokmuş hissi veren bu modeller, rahatlığa düşkün olanların tercihi olacak görünüyor. Ayrıca kaliteli ve uzun ömürlü olması da bir diğer tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor. 

Önerilen Yazılar
Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Moda

Tulum Giyiminde Aksesuar ve Ayakkabı Seçimi

Live ModaModa

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Live ModaModa

Elbiseyle Kullanılacak Takı Seçimleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir