Kadın MankenModacılar

Retro Stilleriyle Sosyal Medyaya İlham Veren Fenomen

Retro giyim tarzıyla sosyal medyaya ilham veren Elif Taştekne İTÜ İşletme mezunu. Bankacılık alanındaki kariyerini yarıda bırakarak yakın bir zamanda moda fenomeni olmak için açtığı blog sayfasında modayla ilgili içerikler hazırlamaya karar verenlerden birisi.

Her fırsatta siyah renkten vazgeçmediğini takipçilerine giyimiyle de gösteren Elif Taştekne kendine has retro tarzıyla en çok konuşulan, en çok takipçisi olan sosyal medya fenomeni hesaplar arasında öne çıkmaktadır.

Sosyal Medyaya Kendine Has Tarzıyla İlham Veriyor

Elif Taştekne retro giyim modasına uygun kıyafetleriyle sosyal medyaya ilham veren fenomenler arasında yer alıyor. Siyah renkten çok hoşlandığını ve bu bakımdan her fırsat buldukça mutlaka kombinde siyah renge yer verdiğini paylaşımlarıyla takipçilerine gösteriyor.

O Siyah Renkten Asla Vazgeçmeyecek

Retro giyim modasıyla kıyafetlerinin arasına ya aksesuar olarak ya da bir kıyafet olarak mutlaka siyah rengini serpiştirmeyi beceriyor. Bu nedenle moda fenomeni listesinde siyahtan hiçbir zaman asla vazgeçmeyecekler listesinde onun da adını görmemiz mümkün.

Sosyal medyanın en çok takip edilen fenomen hesaplarından olarak stilleriyle ilham veren popüler hesaplardan birisinin sahibi. Ayrıca iki yıldan beri kullandığı kişisel blog sayfasında da moda hakkındaki paylaşımlarına yer vermektedir.

Moda trendlerini yakından takip ederek özellikle de retro stiliyle göz kamaştıran sosyal medya fenomeni takipçilerine kendi stilini yaratmak isteyenler açısından paylaşımlarıyla önde gelen isimler arasındaki yerini korumayı sürdürerek gerçekten de fark yaratıyor.

Önerilen Yazılar
MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

ModaModacılar

Modelistlerin Mankenler Üzerindeki Etkisi

MankenModaModacılar

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir