Diyet ve Sağlık

Sağlıklı Beslenme ve Diyetin A’dan Z’ye Her Şeyi

Arzu Karabulut, @diyetebasliyorumcom adlı Instagram sayfası ve kişisel web sitesinden sağlıklı beslenme ve diyet hakkında merak edilen her şeyi diyet fenomenleri arasında yer alan popüler isim olarak takipçileriyle buluşturuyor.

Takipçilerine sağlıklı beslenmek için neler yapmak gerektiği, sporun ideal kiloya olan etkisi ve kendisi tarafından geliştirilen denenmiş diyet önerileri hakkında merak edilenleri kişisel Instagram sayfasından takipçileriyle buluşturmaktadır.

Diyet Hakkında Her Şey

Kişisel web adresi üzerinden de diyet hakkında her şeye yer veren Arzu Karabulut, @diyetebasliyorumcom adlı Instagram hesabında canlı yayına katılarak takipçilerinin merak ettiklerini yanıtlıyor. Sosyal medyanın en çok takipçisi olan beslenme ve diyet uzmanı yurt dışı kariyeriyle de dikkat çekiyor.

 

New York Üniversitesinde Beslenme ve Diyet Eğitimleri Aldı

Arzu Karabulut beslenme ve diyet uzmanı olarak yurt dışı eğitimiyle de referanslarından tam not alan fenomen isimlerden birisi. ABD’nin en prestijli akademi binalarından New York Üniversitesinde beslenme ve diyetisyenlik üzerine eğitimler alarak diyet fenomenleri arasında yer alan kişilerden birisi olarak gerçekten de kariyerine bu alanda yön vermektedir.

Kariyeri bakımından sürekli olarak kendini geliştirme gereksinimi duyarak her anlamda takipçilerinin görüşlerini de dikkate alan yaklaşımla hareket etmektedir. Kişisel blog sayfasında akademik yazılar da kaleme alarak okurlarını bilgilendirici köşe yazarlığı ve akademik makale yazarlığını da üstlenmektedir. Sosyal medya fenomeni Instagramda canlı yayın açarak takipçilerine bilgi aktarmaktadır.

Önerilen Yazılar
Diyet ve SağlıkGüzellik ve BakımManken

Modellerin Moda Üzerindeki Etkisi

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Sosyal Medya Diyet Fenomeni Ferin Batman

Diyet ve Sağlık

Fenomen Diyetisyenden Güncel Paylaşımlar

Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Beslenme ve Diyetisyenlik Uzmanından Sağlıklı Yaşam Fikirleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir