Live ModaModa

Sonbahar Kış Etek Modelleri

Etek kullanımı yaz aylarında daha sıklıkla karşılaşılan bir durum olsa da kış mevsiminde de etek kombini yapan kişilere sıklıkla rastlamaktayız. Mevsimine uygun olarak tercih edeceğiniz etekler sayesinde kışında çok şık görünmeniz mümkündür. Opak çoraplar sayesinde kış aylarında etek kullanımı daha rahat bir hal almaktadır. Kışın pantolon giymekten bunalan kişiler için iyi bir kombin her zaman bir kurtarıcı olacaktır. O halde sonbahar kış etek modelleri tam size göre demektir.Gündelik hayatınızda ve iş hayatınızda tercihinize uygun etekleri rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Diz altı kiloş ve dökümlü etekleri üzerine oversize kazaklar giyerek spor şık bir hale sokabilirsiniz. Tabi ki daha şık görünmek isteyebilirsiniz. O zaman kalem etekler üzerine seçeceğiniz gömlekler sayesinde iş hayatınızda ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir hale getirebilirsiniz.

Sonbahar Etek Modelleri

Deri ve triko etekler, sonbahar kış etek modelleri arasında gündelik hayatımızda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Dolaplarımızda en çok yer verdiğimiz parçalardır trikolar. Deri etekler üzerine kullanacağınız trikolar sayesinde Günlük yaşantınızda da şık görünmeniz mümkündür. Tercihinize göre altına bir bot giyebilir ve bu sayede kombini tamamlamış olursunuz. Triko eteklerde, bu sezona hızlı bir giriş yaparak tercih edilmeye başlandı. Triko etekler genel olarak kendi yapısına sahip parçalarla takım olarak tercih edilmektedir. Rahatlığı ve kullanım kolaylığı sayesinde sezon modasında trend olmayı başarmıştır. Kış aylarının gelmesi ile birlikte pantolon kombini dışında bir şeyler denemek isterseniz deri etekler ve triko etek takımları tam size göre olacaktır.

Desenli etekler, bu sezon karışık desenlerin bir arada kullanılması çok moda olmuş durumdadır. Uygun parçalar yaparak hazırlayacağınız bir kombin sayesinde herkes tarafından fark edilip şıklığınız hakkında konuşulmayı başarabilirsiniz. Etekler desenlerin en iyi sergilendiği parçalardır. Leopar ve yılan desen bu sene moda olan desenlerden bazılarıdır. Üzerine tercih edeceğiniz düz parçalar sayesinde eteğiniz daha çok ortaya çıkar ve şıklığınızı ortaya koymuş olursunuz.

Sonbahar kış etek modelleri arasında en dikkat çeken parçalar arasında süet etekler bulunmaktadır. Mevsime gösterdiği uyum ve farklı dokusu sayesinde sezona tam olarak uyum sağlamaktadır. Süet etekleri, spor parçalarla kombin yapıp günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha şık bir kombin oluşturmak isterseniz süet ceketler, klasik gömlekler ve ince trikolar tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Oluşturduğunuz bu kombini iş hayatınızda ve özel günlerinizde kullanabilir bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir