Diyet ve SağlıkKadın MankenManken

Sosyal Medya Diyet Fenomeni Ferin Batman

Instagram sayfasında güncel olarak paylaşımına yer veren Ferin Batman Amerika’da uzun yıllar beslenme ve diyetisyenlik üzerine çalışmalarda bulundu. Amerikan Hava Kuvvetleri Birliğinin diyetisyenlerinden biri olarak instagramda diyet fenomenleri arasında yer almaya devam eden kişiler arasında bulunmaktadır.

Kişisel Instagram hesabı @ferinbatman olup bilgilerini, tecrübelerini her yönüyle sosyal medya üzerinden bütün üyelerine paylaşmayı sürdürmektedir.

Dünya Sağlık Örgütüyle İş Birliği Yapıyor

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ile iş birliği kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Ferin Batman diyetisyenlik alanındaki deneyimlerini sürekli olarak takipçileriyle buluşturmayı sürdürmektedir.

UNİCEF ile yine iş birliği içerisinde projeler yürüterek instagramda diyet fenomenleri arasına girmeyi çoktan başarmış isimlerden birisi olarak kendinden sıkça söz ettiren kişiler arasındaki yerini koruyor.

Profesyoneller İçin İleri Düzey Yemek Tarifleri

Sağlıklı beslenmenin olmazsa olmaz koşulu olarak iyi pişirilmiş, organik değeri yüksek besinlerin tercih edilmesi gerekliliği üzerinde duruyor. Kendisinin hali hazırda yayımlanmış 4 farklı yemek kitabı da bulunmaktadır. Profesyoneller için ileri düzeyde yemek tarifi kitapları hazırladı. Türk mutfağının yanı sıra Amerikan ve Fransız mutfağına da son derece hakim olan kişilerden birisi olarak profesyoneller için ileri düzey yemek tarifleri sunmaya devam etmektedir.

Ferin Batman adıyla üyelerine sosyal medya üzerinden canlı yayın açarak buradan da güncel olarak paylaşıma yer vermektedir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya devam ederek beslenme ve diyet konusunda merak edilenleri, dikkat edilmesi gerekenleri aktarıyor.

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir