Kadın MankenManken

Sosyal Medya Fenomeni Florina Fitness

Amerikalı pilatesçi, vücut geliştirmeci Florina Fitness hem Instagram hesabı üzerinden hem de Youtube kanalı üzerinden pilates fenomenleri arasında yer alarak paylaşımını sürdürüyor.

Henüz 4 yaşında sevimli mi sevimli kızıyla kameralar karşısına çıkmayı tercih eden Florina Fitness takipçilerinin nasıl düzenli olarak pilates yaparak sıkı kalçalara ve vücuduyla barışık olacağı estetik görünüme sahip olacağına ilişkin paylaşımını aralıksız sürdürüyor.

Youtube Kanalından Canlı Yayın

Florina Fitness on milyona yaklaşan Youtube kanalı üzerinden canlı yayın yapmayı sürdürüyor. Her bir video paylaşımı milyonlarca defa seyredilen pilates fenomenleri arasında yer alan sosyal medya fenomeni güncel olarak takipçilerini bilgilendirmeyi sürdürmektedir.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak takipçilerine sürekli güncel paylaşımdan haberdar ederek bütün yenilikleri sunmaya devam etmektedir. Böylece Youtube kanalı üzerinden kesintisiz bir şekilde aralıksız paylaşımına kaldığı yerden devam etmektedir.

Instagramda Güncel Paylaşımlarına Devam Ediyor

Kızıyla birlikte sürekli objektiflere poz vermeyi tercih eden Florina Fitness güncel olarak paylaşımına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Güncel paylaşımlarına aralıksız olarak yer vererek fit vücuda sahip olmak için neler yapılması gerekiyorsa tüm ayrıntılarına inerek güncel paylaşım sunmaktadır. Bu açıdan Instagramda ve Youtube kanalında en çok takipçi sayısına ulaşan fenomen isimler arasında yer almayı sürdürmektedir. Instagram paylaşımında yine Youtube paylaşımında olduğu gibi canlı yayına katılarak takipçilerinin pilates ve fitness ile ilgili olarak merak ettikleri her şeyi bütün ayrıntılarıyla sunuyor.

Önerilen Yazılar
MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

MankenModaModacılar

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir