Kadın MankenManken

Sosyal Medyanın Yemek Tarifçi Fenomeni

90’lı yıllarda televizyon kanallarında da programlar hazırlamış Dilara Koçak günümüzde sosyal medya hesabından diyet fenomenleri arasında yer almayı sürdürerek çalışmasını yürütmektedir. Sosyal medya fenomeni olarak birbirinden lezzetli yemek tarifleriyle takipçilerine yeni lezzetler sunuyor.

Uzak Doğu Mutfağına Da Hakim

Instagram hesabı @dilarakocakiyiyasam diyet fenomenleri arasında yer almayı sürdürmektedir. Geleneksel Türk mutfağına hakim olmasının yanında Uzak Doğu mutfağına da aşina olan sosyal medya fenomeni sağlıklı yaşama ilişkin olarak öne çıkan diyet programı hazırlamaktadır.

Yemek tarifleriyle sadece geleneksel Türk mutfağı menüsü değil aynı zamanda dünya mutfağına ait menüleriyle de öne çıkmaktadır.

1990 Yılından Bu Yana Sosyal Medyada Aktif

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan fenomen Dilara Koçak birbirinden öne çıkan paylaşımlara yer veriyor. Otuz yılı aşkın süreden beri sosyal medyada aktif olarak paylaşım yapmaya devam ederek sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme konusunda öne çıkmaktadır. Sosyal medyanın tümüyle aktif olarak kullanımına ilişkin paylaşımına kaldığı yerden devam ederek kişisel Instagram adresinden hem sevdiğimiz besinleri tüketip hem de aşırı kilolardan kurtulmanın formülünü vermektedir.

Türk mutfağına ait lezzetlerin püf noktalarını her zaman olduğu gibi bundan sonra da üyeleriyle buluşturmaya devam ederek önde gelen yemek tariflerini de takipçileriyle buluşturan isimler arasındaki yerini korumaktadır. Takipçileri için canlı yayın akışına katılarak buradan da canlı canlı paylaşımlarına yer vermeyi sürdürerek paylaşımına aralıksız devam etmektedir.

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir