Moda

Spor Ayakkabı İle Şık Olma Önerileri

Herkes için en keyifle giyilen ayakkabılar, şüphesiz spor ayakkabılardır. Spor ayakkabı ile geçirilen saatlerde herkes kendisini daha rahat ve özgür hisseder. Rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınlar, ciddi iş toplantıları, özel davetlerde spor ayakkabı ile şık bir görünüm elde edebilirler.

Şıklıktan Ödün Vermeden Rahat Hissedilebilir

Yoğun iş hayatında herkesin doğal ve rahat davranmaya ihtiyacı vardır. Bütün yükü taşıyan ayakların rahatlığı da rahat tabanlı ayakkabılarla mümkün olur.

Ciddi iş toplantılarında sıklıkla tercih edilen dar paça kumaş pantolon, beyaz gömlek kombinlerinin altına giyilen, pantolonla aynı tonlarda seçilmiş, sade bir spor ayakkabı şıklığı bozmayacak hatta daha trend bir tarz yaratacaktır. Bu tarz kombinler için dantel detaylı, pullu şık spor ayakkabı seçimi son derece uyum sağlar. Dantel detaylı spor ayakkabılar tüm iş kadınlarının dolabında olması gereken modellerdir.

Ayakkabıda Rahatlık, Çantada Şıklık Artmalı

Şık giyinmekten ödün vermeden rahat adımlar atmak isteyen kadınlar mutlaka çanta ve aksesuar seçiminde şıklığa daha fazla önem vermelidir. Böylece dikkat çeken unsur çanta ve aksesuarlar olurken, ayakkabı seçiminde rahata kaçış göze batmayacaktır. Büyük ve deri çantalar kullanıldığında istenilen uyum sağlanmış olacaktır.

Etek Ve Spor Ayakkabıların Uyumlu Birlikteliği

İster mini etek, ister diz altında etekler olsun; etek giymek her kadını zarif hissettirir. Etek giymeyi seven kadınlar, spor ayakkabı tercih ederek hem zerafetlerini koruyabilir hem de göz alıcı bir uyum yakalayabilirler. Mini etekler, kot etekler, uzun etekler eskiden olduğu gibi günümüzde topuklu ayakkabı giymeyi gerektirmez. İnce çoraplar ve şık detayları olan spor ayakkabılarla çok zarif görünüm elde edilebilir. Spor ayakkabı çeşitliliğinin artmasıyla daha uzun görünmek isteyen kadınlar için üretilen topuklu spor ayakkabı kullanımı da artmıştır Yani sadece spor ayakkabıyla topuklu ayakkabının verdiği şıklık ve boy desteği de sağlanabilir.

Eteklerde olduğu gibi elbiselerin altında da spor ayakkabılar rahatlıkla tercih edilebilir. Önemli olan, ayakkabı seçiminde renk uyumunun sağlanması, ayakkabıdaki detayların, istenilen şık görüntüye hizmet etmesidir. Bunu sağlamak için, mevcut spor ayakkabıların bağcıkları değiştirilebilir ya da minik detaylar eklenebilir.

Önerilen Yazılar
Moda

Doya Doya Moda

Moda

Doya Doya Moda Başvuru

Moda

2021 Kış Modası - Bu Kış Hangi Parçalar Ön Planda?

Moda

2021 Giyim Trendleri Nasıl Olacak?

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir