Kadın MankenManken

Türk Vlogger Sebile Ölmez’den Makyaj Stilleri

Sosyal medyayı en aktif kullanan vloggerlar arasında SebiBebi adıyla Sebile Ölmez de öne çıkmayı sürdürüyor. Türk Vlogger olarak hali hazırda 500 bine yaklaşan abone sayısıyla giderek popülerliğini arttırmayı sürdüren kişiler arasında yer almaya devam etmektedir.

Kolaylıkla uygulanabilen gözaltı uygulama teknikleriyle instagram vlogger fenomeni arasında yer almayı sürdürmektedir.

500 Bin Abone Sayısıyla Sosyal Medyada Popüler

En çok takip edilen vlogger hesaplar arasında yer alması bakımından 500 bin takipçisiyle son derece başarılı bulunanlardan birisi olarak dikkat çekiyor. 500 bin abone sayısıyla sosyal medyada popülerliğini sürdürerek instagram vlogger fenomeni olma yolunda kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir.

Eyeliner uygulamasıyla çok kolay şekilde kendi makyaj stilini yaratmak bakımından öne çıkan tasarımlara imza atmaktadır. SebiBebi adıyla vlogger olarak paylaşımlarına devam ediyor. Ayrıca Youtube paylaşımlarıyla da birbirinden öne çıkan içeriklere yer vermektedir.

Sosyal medyada en çok takip edilen kişiler arasında yer almaya devam etmesinin yanında ünlü dizi karakterlerinin makyaj sanatçılığını da üstlenmesiyle gerçekten de öne çıkan isimler arasında yer almayı sürdürüyor. Popüler sosyal medya kullanıcısı olarak fenomen olmayı sürdürerek Instagramın en çok takipçisi bulunan kişileri arasındaki yerini korumaktadır.

Takip edilmesi gereken önde gelen sosyal medya fenomeni olarak birbirinden önde gelen paylaşımlarıyla gerçekten de adından sıkça söz ettiren isimler arasındaki yerini koruyarak önde gelen kişilerden biri olmayı her halükarda devam ettiriyor.

 

 

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir