Live ModaModa

Turuncu İle Yapılan Kombinler

Bahar kapıda, yaz yaklaşmakta! Gardırobunuzda bulunan kışın ağır renkleri olan siyahları ve grileri kışlıklarla birlikte kaldırmalı ve baharın cıvıltısını kıyafetlerinizde de hissetmelisiniz. Güzel havalarla birlikte dışarıda daha çok vakit geçirmeye başlayacağımız günler için artık geri sayımdayız. Doğanın değişimiyle kıpırdanmaya başlayan hava ile birlikte biz de kıpırdanmaya başlıyoruz. Peki kıyafetlerinizde de baharı yansıtmaya ne dersiniz? Bu senenin en çok tercih edilecek rengi olan turuncu renk ile içimizdeki kıpırtıyı ve cıvıl cıvıl hareketliliği kıyafetlerimizle de gösterebiliriz.

Bu bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilecek renk turuncu olacak. Bu çarpıcı renk ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Turuncu rengi yalnızca tona ton giymek ya da baştan aşağı turuncu renkte kombinler yapmak zorunda değilsiniz. Turuncuyu pek çok renkle kombinleyebilir, sokak modasında tarzınızı konuşturabilirsiniz.
Turuncu rengi mavi ile kombinlemek belki de en kolay yol! Turuncuyu mavi renkli bir kot pantolonla kombinlemek, uygun aksesuarlarla tamamlandığında sizi oldukça şık gösterecektir. Biraz daha cesur bir tarzınız varsa ve kombininizde kolaya kaçmak istemiyorsanız turuncu rengi mor ile kombinleyebilirsiniz. Böylece sokak stilinizle fark yaratmış olursunuz. Kombininize uygun çanta, küpe ve kolye ile şıklığınıza şıklık katmış olursunuz. Morun daha açık rengi olan lilayı da turuncu renk ile kombinleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ayakkabı ve aksesuarlarla dikkat çekmemeniz mümkün değil. Turuncu bir kazak ile koyu yeşil bir etek ve seçeceğiniz yeşil bir küpeyle dikkat çekici bir görünüme kavuşmuş olursunuz. Çok iddialı olmak
istemiyor, klasikten vazgeçemiyor ama yine de turuncu rengi kombinlemeyi denemek istiyorsanız beyaz ve siyah renk sizin için en doğru renk tercihi olacaktır. Klasik tarzınızdan ödün vermeden senenin bu çarpıcı rengini kullanabilirsiniz. Baştan aşağı beyaz veya siyah giymiş olsanız da kullanacağınız turuncu bir fular, turuncu renkte bir broş, turuncu bir saç bantı ya da turuncu bir ayakkabı ya da çanta ile görünümünüzü tamamen farklılaştırabilirsiniz. Yine klasik bir tarzınız varsa turuncu renkli bir elbiseyi bej bir trençkot ve yine bej bir çanta ve ayakkabı ile tamamlayabilir, stilinizden ödün vermemiş olursunuz. Yalnızca siyah ve beyazla değil, bej ve gri ile kullanarak da klasik tercihinizden ödün vermemiş olursunuz. Yaz mevsiminde deniz kenarında turuncu kombininizi turkuaz renkli kolyeler, bilezikler ile kullanıp plajlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bu bahar ve yaz aylarında turuncu renk kombinleriniz ile farkınızı ortaya koymak, oluşturacağınız renkli kombinler ile baharın ve yazın cıvıltısını, mutluluğunu ve hareketliliğini kıyafetlerinize de yansıtabilirsiniz.

Önerilen Yazılar
Moda

Hızlı ve Pratik Yaz Makyajı

Moda

Tulum Giyiminde Aksesuar ve Ayakkabı Seçimi

Live ModaModa

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Live ModaModa

Elbiseyle Kullanılacak Takı Seçimleri

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir