Kadın MankenManken

Youtube Fenomeni Duygu Özarslan

Sosyal medya fenomenleri kişisel bakım güzellik üzerine yazılar sunmaya devam ediyor. Birbirinden öne çıkan paylaşımlarıyla youtube fenomeni Duygu Özarslan bu kişilerin başını çekiyor. Medcezir dizisindeki Mira karakterinin de makyajını yaptığı zaten bilinen Duygu Özarslan sosyal medyanın en popüler kişisel hesaplarından biri olmayı sürdürmektedir.

Youtube fenomeni ortalama olarak her bir makyaj videosu 1,5 milyon kez izlenerek diğer fenomenleri tamamıyla geride bırakmayı başarmaktadır.

Medcezir Karakteri Mira’nın Makyajını Da O Yaptı

Televizyon ekranlarının en çok seyredilmiş dizilerinden Medcezir dizisinin Mira karakterinin makyajını da yine Duygu Özarslan üstlendi. Kendine has stilini yaratarak kişisel bakım & güzellik üzerine sunduğu birbirinden öne çıkan tasarımlarıyla youtube fenomeni kişilerden birisi olmayı çoktan hak ediyor.

Youtube Fenomeni Sosyal Medyanın En Çok Takip Edilenlerinden

Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından olması bakımından Duygu Özarslan öne çıkan kişiler arasındaki yerini korumayı sürdürüyor. En çok takipçisi bulunan Youtuber hesaplardan birisi olması bakımından gerçekten de dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları arasındaki yerini korumuş durumda.

Ortalama olarak her bir videosunun bir buçuk milyon kere izlendiği düşünülürse Youtube paylaşımlarıyla güzellik uzmanlığı ve stilist alanında kendini çoktan gösterdiğini kolayca ifade edebiliriz. Popülaritesini giderek koruyarak bu alanda tüm gelişmeleri ele alarak tüm video paylaşımlarıyla gerçekten de önde gelen kişiler arasındaki yerini korumaya devam etmektedir. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla çalışmalarını ileriye taşımayı sürdürmektedir.

Önerilen Yazılar
Manken

Katalog Mankeni Nasıl Olmalı?

MankenModaModacılar

Stilistlerin Modeller Üzerinde Etkisi Nasıl Olmalıdır ?

Erkek MankenMankenModa

Tesettür Mankeninin Hangi Alanlarda İş İmkanları Var?

Kadın MankenMankenModa

Tesettür Mankenlerinin Avantaj Ve Dezavantajları

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir